File Management (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Filter
gl: Filtro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Media
gl: Medios

en: Owner
gl: Propietario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Entity
gl: Entidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Used in
gl: Usado en

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Allowed types: @extensions.
gl: Tipos permitidos: @extensions.
