File Management (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Filter
kk: Фильтрле

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.
