File Management (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.
