File Management (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Files
pl: Pliki

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Filter
pl: Filtr

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Entity
pl: Encja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Used in
pl: Użyte w

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: @type %title has been updated.
pl: Wpis %title (@type) został zaktualizowany.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: File Management
pl: Zarządzanie plikiem

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Yes.
pl: Tak.

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: File URI
pl: Adres URI pliku

en: Allowed types: @extensions.
pl: Dozwolone rozszerzenia: @extensions.

en: Provides links to perform entity operations.
pl: Dostarcza odnośniki do wykonywania działań na encjach.

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: File MIME Type
pl: Typ MIME pliku
