File Management (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
