File Management (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Filter
sq: Filtri

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.
