File Management (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Changed date
te: మార్చిన తేదీ
