File Management (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Files
el: Αρχεία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Filter
el: Φίλτρο

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Entity
el: Οντότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Temporary
el: Προσωρινό

en: No files available.
el: Δεν υπάρχουν αρχεία.

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: Upload date
el: Ημερομηνία αποστολής

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Changed date
el: Αλλαγμένη ημερομηνία

en: Asc
el: Αύξ

en: Registering module
el: Καταχώρηση μονάδας

en: Allowed types: @extensions.
el: Επιτρεπόμενοι τύποι αρχείων: @extensions.
