File Management (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Use count
is: Notkun

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Files
is: Skrár

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Filter
is: Sía

en: File size
is: Skráarstærð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Temporary
is: Tímabundið

en: @type %title has been updated.
is: @type %title hefur verið uppfærð.

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Allowed types: @extensions.
is: Leyfðar skráartegundir: @extensions.
