File Management (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Filter
lt: Filtruoti

en: File size
lt: Failo dydis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Used in
lt: Naudojama

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.
