File Management (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: New file
lv: Jauns fails

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Entity
lv: Entītija

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}
