File Management (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Filename
os: Файлы ном
