File Management (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: All
ps: ټول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Permanent
ps: دايمي

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: - All -
ps: - ټول -
