File Management (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: - All -
ug: ھەممىسى
