File Management (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
