File Management (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Use count
ar: استخدام العد

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Files
ar: الملفات

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Filter
ar: انتقاء

en: File size
ar: حجم الملف

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Entity
ar: الكيان

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: MIME type
ar: نوع MIME

en: @type %title has been updated.
ar: تم تحديث ال@type‏ %title.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
