File Management (8.x-2.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: Allowed types: @extensions.
br: Seurtoù aotreet: @extensions.
