File Management (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Files
ca: Fitxers

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Filter
ca: Filtra

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Media
ca: Multimèdia

en: Owner
ca: Propietari

en: New file
ca: Nou fitxer

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Entity
ca: Entitat

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Used in
ca: Usat a

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Temporary
ca: Temporal

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: Delete file
ca: Suprimeix el fitxer

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: Master
ca: Mestre

en: Registering module
ca: Mòdul de registre

en: File usage
ca: Utilització de fitxer

en: Allowed types: @extensions.
ca: Tipus permesos: @extensions.

en: Provides links to perform entity operations.
ca: Proporciona enllaços per a dur a terme operacions en entitats.

en: Find and manage files.
ca: Localitza i gestiona arxius.

en: Files overview
ca: Visió generalt dels fitxers

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
ca: Informació d'ús del fitxer per {{ arguments.fid }}
