File Management (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: @type %title has been updated.
eo: @type %title estas ĝisdatigita.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
