File Management (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Used in
eu: Erabilita

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: Allowed types: @extensions.
eu: Onartutako luzapenak: @extensions.

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.
