File Management (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Use count
fi: Käyttömäärä

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Files
fi: Tiedostot

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Filter
fi: Suodatus

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Owner
fi: Omistaja

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Used in
fi: Käytetään

en: Fid
fi: FId

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Permanent
fi: Pysyvä

en: Temporary
fi: Tilapäinen

en: No files available.
fi: Tiedostoja ei ole saatavilla.

en: MIME type
fi: MIME tyyppi

en: Upload date
fi: Latauspäivämäärä

en: @type %title has been updated.
fi: @type %title on päivitetty.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Changed date
fi: Muutospäivämäärä

en: Master
fi: Isäntä

en: Registering module
fi: Käytön kirjannut moduuli

en: File usage
fi: Tiedoston käyttö

en: Allowed types: @extensions.
fi: Sallitut tiedostotyypit: @extensions.
