File Management (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર
