File Management (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: Allowed types: @extensions.
hy: Թույլատրված տեսակներ՝ @extensions:
