File Management (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Filter
jv: Saring

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
