File Management (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -
