File Management (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Filter
km: តម្រង

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: @type %title has been updated.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។
