File Management (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: New file
kn: ಹೊಸ ಕಡತ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
