File Management (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Use count
mr: उपयोगकर्त्यांची संख्या

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Files
mr: फाईल्स

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Filter
mr: गाळणी

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Upload date
mr: अपलोड केल्याची तारीख

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले

en: Changed date
mr: बदल केल्याची तारीख

en: Files overview
mr: फाईल्सचा आढावा
