File Management (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
