File Management (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.

en: - All -
nn: - Alle -
