File Management (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: Use count
ro: Număr de utilizări

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Files
ro: Fișiere

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Filter
ro: Filtru

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Entity
ro: Entitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Used in
ro: Utilizat în

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Temporary
ro: Temporar

en: No files available.
ro: Nu sunt fișiere disponibile.

en: MIME type
ro: Tip MIME

en: Upload date
ro: Data încărcării

en: @type %title has been updated.
ro: @type %title a fost actualizat.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Changed date
ro: Data modificării

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Registering module
ro: Înregistrare modul

en: File usage
ro: Întrebuințarea fișierului

en: File URI
ro: URI fișier

en: Allowed types: @extensions.
ro: Tipuri de fișiere permise: @extensions

en: Provides links to perform entity operations.
ro: Furnizează legături pentru a efectua operații pe entități.

en: Find and manage files.
ro: Găsiți și gestionați fișiere.

en: Files overview
ro: Privire de ansamblu asupra fișierelor

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
ro: Informații referitoare la frecventa de utilizare pentru {{ arguments.fid }}

en: File MIME Type
ro: Tipul MIME al fișierului
