File Management (8.x-2.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
