File Management (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Entity
sk: Entita

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Used in
sk: Použité v

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Allowed types: @extensions.
sk: Povolené typy: @extensions.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: File MIME Type
sk: MIME typ súboru
