File Management (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Owner
sl: Lastnik

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.
