File Management (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Media
th: สื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Permanent
th: ถาวร

en: Temporary
th: ชั่วคราว

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ

en: @type %title has been updated.
th: อัพเดต @type %title แล้ว

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Provides links to perform entity operations.
th: แสดงลิงค์ในแก้ไข / ลบเอนทิตี้
