File metadata manager (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Font
fi: Fontti

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Cache settings
fi: Välimuistin asetukset

en: Cache metadata
fi: Välimuistin metatieto
