File metadata manager (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Font
id: fonta

en: Never
id: Tidak pernah

en: Cache settings
id: Pengaturan cache

en: Cache metadata
id: Metadata cache
