File metadata manager (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Font
uk: Шрифт

en: Never
uk: Ніколи

en: Cache settings
uk: Налаштування кешу

en: Cache metadata
uk: Метадані кешу
