File metadata manager (3.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Font
pt: Fonte

en: Never
pt: Nunca

en: Cache settings
pt: Configurações do cache

en: Cache metadata
pt: Metadados de cache
