File metadata manager (3.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Font
ru: Шрифт

en: Never
ru: Никогда

en: Cache settings
ru: Настройки кэша

en: Excluded paths
ru: Исключенные пути

en: Cache metadata
ru: Метаданные кэша
