File metadata manager (3.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Font
da: Skrift

en: Never
da: Aldrig

en: Cache settings
da: Indstillinger for cache

en: Cache metadata
da: Cache-metadata
