File metadata manager (3.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Font
ja: フォント

en: Never
ja: なし

en: Cache settings
ja: キャッシュの設定

en: Cache metadata
ja: キャッシュのメタデータ

en: File metadata
ja: ファイルメタデータ
