File metadata manager (3.1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Font
fr: Police

en: Never
fr: Jamais

en: Cache settings
fr: Paramètres du cache

en: Excluded paths
fr: Chemins exclus

en: Cache metadata
fr: Métadonnées de cache

en: IFD type
fr: Type d'IFD
