File metadata manager (3.1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Font
nl: Lettertype

en: Never
nl: Nooit

en: Cache settings
nl: Cache-instellingen

en: Excluded paths
nl: Uitgesloten paden

en: Cache metadata
nl: Metadata cachen
