File metadata manager (3.1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Never
tr: Asla

en: Cache settings
tr: Önbellekleme ayarları

en: Cache metadata
tr: Önbellek meta verileri
