File metadata manager (8.x-2.5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Font
hu: Betűtípus

en: Never
hu: Soha

en: Cache settings
hu: Gyorsítótár beállítások

en: Excluded paths
hu: Kizárt útvonalak

en: Cache metadata
hu: Gyorsítótár metaadat
