File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: unknown
da: ukendt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Configure
da: Konfigurér

en: Creator
da: Skaber
