File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: unknown
af: onbekend

en: Settings
af: Verstellings

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Configure
af: Verstel
