File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Configure
am: ውቀር
