File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: unknown
ar: مجهول

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Configure
ar: ضبط
